Interview for mums

16. dubna 2011 v 17:39 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Videa,Interview

MATC: Co je nejdůležitější naučit děti o vodě?
Selena: " Voda je neuvěřitelně křehká. Možná jí máme hodně, ale ne světě je i hodně dětí, které čistou vodu nemají. Je to něco, co bysme neměli brát jako samozřejmost. "
MATC: Vyrůstáš, jak ti máma vysvětila světové problémy?
Selena: " Moje máme je velmi vizuální osoba. Ukázala mi fotky a videa méně šťastných lidí. Vždycky se ujišťovala, že vím o problémech, s kterými se svět potýká. Ujišťoavla se, že o těchto věcech vím, ale ukazovala mi je tak, abych jim rozumněla. "
MATC: Jak bys vysvětlila krizi s vodou 5-ti letému dítěti?
Selena: " Jsme velmi šťastní, máme čistou vodu, která z kohoutku vychází už čistá, takže ji můžeme pít a koupat se v ní. Na některých místech, nejsou tak šťastní, mají ve vodě špínu a ošklivé věci nebo jí prostě není dost, aby ji děti mohly pít. Bylo by to, jako se koupat v blátě, nevzali byste si jinou vodu než čistou, ne ? "
MATC: Vysvětli dětem pořekadlo 'When You Take Water, Give Water' ( ' Když si vodu bereš, vodu dávej ' .
Selena: Je to úžasný program, který získává peníze na čistou vodu pro celý svět. V restauracích, které jsou v programu, když si objednáte vodu z vodovodu, zeptá se vás, jestli věnujete dolar nebo více. Co to znamená je, že peníze jdou k jinému dítěti vašemu věku na čistou vodu. "
MATC: Jak denně podporovat projekt?
Selena: " Začíná to s vámi! Všechno od pití vody z kohoutku po šetření vody... nebo se sprchovat kratší dobu. To jsou malé věci, kterými vy a vaši přátelé můžete dělat změny. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama