Duben 2012

Personal Photos // 23.5

30. dubna 2012 v 21:14 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Personal photos
Jedna opravdu hodně nekvalitní fotka ze SB..:)
imagebam.com

Personal Photos // 23.4

30. dubna 2012 v 13:58 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Personal photos
První je ze svatby Shannon Larossi,3. a 4. ze svatební zkoušky Allisona Kaye a poslední je ještě ze SB♥:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mashable: 25 nejvíce následovaných lidí na Instagramu

30. dubna 2012 v 11:27 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - News
Jak už vyplývá z názvu,tak stránky Mashable udělali seznam 25-ti nejvíce následovaných celebrit na Instagramu. A Sel je třetí! WOW,je úžasné,že je třeba před Rihannou,nebo Obamou!:D
1. Justin Bieber
2. Kim Kardashian
3. Selena Gomez
4. Taylor Swift
5. Kendall Jenner
6. Kylie Jenner
7. Rihanna
8. Zooey Deschanel
9. Barack Obama
10. Snoop Dogg
11. MTV
12. Rob Kardashian
13. Wzi Khalifa
14. Chris Brown
15. Starbucks
16. Lauren Conrad
17. Trey Songz
18. Alicia Keys
19. Ryan Seacrest
20. Jenna Marbles
21. Kat Von D
22. Cody Simpson
23. Jessica Alba
24. Pink
25. Jason Mraz

Demi o Sel

30. dubna 2012 v 11:24 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Ostatní
Demi má zrovna turné po jižní Americe a v jednom z rozhovorů pro argentinský časopis Popstar se jí zeptali i na Sel!♥
Popstar: Je Selena stále jednou z vašich nejlepších kamarádek?
Demi: "Mám velké štěstí, že je v mém životě někdo, jako je ona. Sel a já se kamarádíme už dlouho, ale kvůli našim programům se nemůžeme vídat moc často. Někdy si zavoláme a domlouváme se na schůzku, abysme si řekly novinky."

Začátek natáčení The Get Away?

29. dubna 2012 v 20:58 | ♥*Anetk@*♥ |  Get Away
Objevila se informace, že už zítra Sel by měla odletět do Bulharska, kde bude natáčet svůj nový film - The Getaway!:) Cesta do Konga, která se měla původně uskutečnit tento měsíc se tedy asi přesouvá, ale určitě bude,protože Sel by to určitě takhle nenechala,jak už o ní ostatně víme..:) Už se moc těším na první fotky,videa..ale hlavně jsem ráda,že je nám,Evropanům zase o kousek blíže..lepší než kdyby byla v Americe.:)

Fashion Faceoff: Round 3

29. dubna 2012 v 20:48 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Videa,Interview
Clevver TV zveřejnili třetí kolo Fashion Faceoff, kde proti sobě stojí Selena a Kristen Stewart. Hlasovat můžete tím způsobem, že pod video napíšete komentář s jménem té, kterou volíte:) Já účet na YT nemám,takže hlasovat nemůžu,ale jestli vy máte,tak hlasujte!:)

Personal Photos // 23.3

29. dubna 2012 v 20:43 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Personal photos
Sel se včera viděla s Jennifer Stone!:) Konečnně! Připadá mi to jako by se od ukončení WOWP vůbec nevídali.. Společně s přáteli a rodinou totiž Sel vyrazila do Disneylandu v Los Angeles. Fotka je sice nekvalitní,ale krásná.:)
imagebam.com

Interviews

29. dubna 2012 v 18:39 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Akce 2012
Pořad BellaSugar udělal reportáž, kde jsou úryvky ze Seleniného rozhovoru o parfému. Druhé video je rozhovor pro Young Hollywood, kde se baví o parfému,ale i o focení propagačního shootu, The Get Away,..:) Moc jí to slušelo,určitě se podívejte.:)


Sel je obžalovaná!

29. dubna 2012 v 18:36 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - News
Selena byla obžalovaná z toho, že refrén z její písně A Year Without Rain byl ukraden z jiné písničky. Selenu žaluje hudební skupina Luce, která roku 2005 vydala píseň "Buy A Dog", z které je prý refrén ukraden. Luce řekli, že Selenina píseň, kterou napsala Lindy Robbins a Toby Gad je prakticky totožná jako jejich píseň z alba "Never Ending". Lindy Robbins i Tobyho Gada tedy žalují stejně jako Selenu za porušení autorských práv o 1 milion dolarů. Ty refrény si jsou jen trošku podobné..už asi neví jak získat prachy.:D A navíc,proč vůbec žalují Sel, ta ten song jenom nazpívala a nepodílela se na její tvorbě. Doufám,že z toho nakonec Sel vynechají..co si myslíte vy?
Jen pro porovnání:

Aktuality.Sk O Pečení koláčků

29. dubna 2012 v 18:31 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - News
Další článek o pečení koláčků,tentokrát ze slovenských stránek - www.aktuality.sk :)
imagebam.com
Selena Gomez: Dievčenská noc s koláčikmi, tentoraz bez Biebera
Dievčatá občas potrebujú čas na dievčenské veci, ku ktorým ich priatelia nemajú prístup. Aj spevácke superhviezdy ako Justin Bieber majú vstup zakázaný! Speváčka Selena Gomez pozvala svoju najlepšie kamošky, medzi ktoré ráta aj country speváčku Taylor Swift, aby spolu strávili noc.
Fotografie, ktoré prostredníctvom aplikácie instagram Selena zverejnila, naznačuje, že to bol večer, aký by rád strávil každý. V elegantnom byte, v jemnom šerosvite stolných lámp sa mladé grácie venujú tancu, ktorý Taylor sprevádza nežnou hrou na ukulele. A Selena podáva koláčiky, ktoré práve vytiahla z rúry. Alebo nákupnej tašky.
"Pretože každý potrebuje najlepšiu kamarátku, čo krásne spieva, ďalšiu čo si s vami zatancuje a ďalšiu čo počúva," znel Selenin komentár. "Och a koláčiky... Koláčiky!"
O hĺbke priateľstva Seleny a Taylor, ktorým fanúšikovia vymysleli spoločné meno "Saylor", vypovedá aj Selenina príhoda, ktorú rozpovedala moderátorovi Ryanovi Seacrestovi. "Prechádzala som kedysi veľmi ťažkým rozchodom.
Prišla ku mne domov neskoro v noci a zaklopala. Otvorila som a ona tam stála s dvoma veľkými taškami plnými fastfoodu, snickersiek a malinovky. Povedala, že odteraz sa už môžeme na rozchody tešiť, pretože tá druhá sa vždy poponáhľa a prinesie fastfood! Je veľmi milá, som šťastná, že je v mojom živote," padali úprimné slová.
Taylorina óda na Selenu je to isté v ružovom: "Je dôveryhodná, nikdy neodsudzuje a vie načúvať. Priatelíme sa štyri roky a prešla si so mnou toľkým, že ju takmer môžem považovať za sestru."
Koláčikové večierky sú super, Justin by ale mal byť ostražitý. Akonáhle sa koláčiky zmenia na fastfood, má problém!