Červenec 2012

VEVO Certified • Interviews

31. července 2012 v 23:59 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Videa,Interview
Jak už jsem psala, tak některé Seleniny videoklipy (Who Says, A Year Without Year, Naturally a Love You Like A Love Song) jsou již certifikované na kanále VEVO. K této příležitosti zveřejnilo VEVO 11 nádherných videí se Selenou, fanoušky a tak.♥ Je to úplně úžasně natočené, určitě se na to podívejte!:)
(Více v celém článku:))

Selena Gomez si nechala ustřihnout ofinu a vypadá na čtrnáct

31. července 2012 v 23:52 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - News
O Sel a jejím novém účesu pro film napsal už i český super.cz :) Tentokrát ale nepomlouvali, ale spletli se jen v tom názvu filmu - The Getaway Sel totiž už dotočila a ani sami fanoušci ještě neví pro jaký film to je.:)
Selena Gomez s ofinkou.
Selena Gomez si nechala ustřihnout ofinu a vypadá na čtrnáct
Zpěvačka a herečka Selena Gomez (20) rozhodně nepotřebuje omladit svůj vzhled, ani předtím na svých dvacet let nevypadala, ale po její nejnovější změně účesu připomíná školačku. Fotografii své proměny poslala na internet a hned se dočkala desítek nadšených komentářů od svých fanoušků. Selena tak alespoň lépe pasuje ke svému mladšímu partnerovi Justinu Bieberovi (18).
A proč se mladá herečka rozhodla navštívit kadeřníka? Verdikt za ni udělali producenti nového filmu The Getaway, který se dostane do kin příští rok. Její postava si prý ofinu vyžadovala, a tak šla Selena pod nůžky.
Nadšení přitom nejsou jen její obdivovatelé, ale i samotná Selena. Ta ke snímku připsala: "Nové vlasy pro nový film :) Miluji tuhle změnu účesu."
Vedle Gomez se ve snímku objeví hvězdné obsazení včetně Ethana Hawka, Jona Voighta nebo Bruce Payna. Natáčení začalo již v květnu v bulharské metropoli Sofia a nyní bude pokračovat.


T-Music • Anketa

31. července 2012 v 23:48 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Ostatní
Na úvodní stránce T-Music.cz dole, je anketa, ve které se hlasuje o lepší videoklip - Selena a Love You A Like Song nebo Avril Lavigne a její Smile. Já mám obě holky moc ráda, ale hlasovala jsem pro Sel, která má zatím 53% a to znamená, že vede!:) Myslím si, že se to ale může změnit a proto radši hlasujte prosím TADY pro Sel.:)

Polsko a Slovensko o Seleně

31. července 2012 v 23:43 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Ostatní
Na jedné polské stránce s online filmy si dali na jejich design fotku Seleny!:) Ale mohli tam spíš dát něco z filmů..pro Selenators je to ale lepší takhle.:D♥ Jinak ještě ve slovenské reality show Pláž 33 hráli v první epizodě Selenin
hit Hit The Lights!:) Je to úžasné, jak už se ví o Sel i v ČR, SR a v Polsku!♥


M Magazine [AUGUST 2012]

31. července 2012 v 23:22 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Magazines
Ahoj. Omlouvám se, že tady jsem dnes pozdě, ale zkusím přidat alespoň jednu novinku, je jich hodně.:) Sel udělali v časopisu M Magazine jednu stránku k jejím narozkám♥ Je to milé.:)
PS: Dneska jsem si to Bravo Girl! koupila a ten plakát se Sel je úžasný!♥ Ještě, že jsem na to nezapomněla.:)
imagebam.com

Personal Photos // 30.3

30. července 2012 v 16:37 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Personal photos
Ahoj.. Zatím jsou z novinek jen osobky. První je s fanynkou a druhá je ze včerejška z natáčení nové reklamy!:) Možná to bude reklama pro Case Mate, se kterými spolupracuje..:) Na natáčení přijel i Justin a s ním se vyfotila producentka Angie Suleimanyan, kterou můžete vidět na fotce..:)
imagebam.com imagebam.com

Personal Photos // 30.2

29. července 2012 v 20:29 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Personal photos
Tak se ještě objevilo pár osobek.:) První přidala sama Sel - její nový účes, který má být pro její nový film! Jsem zvědavá jaký bude natáčet a doufám, že se to brzo dozvíme.:) Ta ofina jí hrozně moc sluší♥ Zbytek fotek je ze včerejší oslavy Joey King, na které Sel byla! Ano, je to "ta malá" kolegyně Sel z filmu "Ramona And Beezus"!♥ Joey má vlastně narozeniny až zítra..tak vše nej!:)
(Více fotek v celém článku:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Feed The Dog • Nový Selenin film?

29. července 2012 v 20:24 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - News
Sel MOŽNÁ bude natáčet nový film!! Sice se psalo, že má ještě natáčet filmy Hot Mess a 13 Reasons Why, ale tento je úplně nový!♥ Má to být černá komedie s názvem "Feed The Dog", jejíž předlohou pro film má být kniha Rica Browdeho "While I'm Dead Feed The Dog"! Selena prý včera četla scénář právě k tomuto filmu a byl tam i herec Lachlan Buchanan.:) Už se moc těším na oficiální oznámení, protože to má být něco na způsob Spring Breakers a to znamená, že by Sel zase hrála opak sebe.:D:)

Leaving Sushi Dan, LA (27.7.2012)

29. července 2012 v 20:18 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Paparazzi 2012
Ještě se objevilo pár HQ paparazzi fotek z pátku, kdy Jelena a rodina Justina odcházeli z obědu, z japonské restaurace Sushi Dan. Sel měla úžasný outfit♥:)
(Více fotek v celém článku:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teen Vogue USA (September 2012) // 0.2

29. července 2012 v 19:58 | ♥*Anetk@*♥ |  Selena Gomez - Magazines
Konečně se objevily aspoň scany z nového čísla amerického časopisu Teen Vogue!:) Sel pro něj totiž nafotila shoot a tak pár nádherných fotek můžeme vidět už teď na nekvalitních fotkách přímo z článku.:) Hrozně moc se těším, až se objeví celý a doufejme že i v HQ!♥ Moc se mi líbí ta 1., 5. a 6. fotka♥ :) Jinak pamatujete si na shoot pro časopis Elle? Číslo tohoto magazínu s photoshootem Seleny se dá sehnat i v ČR, ale moc se neradujte, scany z něho už jsem sem v HQ přidávala a navíc u nás stojí 200 Kč.:/ Jinak jestli jedete někam na dovolenou do zahraničí, tak můžete Sel vidět v aktuálních číslech německého Popcornu a Twistu, a v angličtině taky v Popstaru, kde je i s ní plakát!:)
(Více fotek v celém článku:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com