Selena Gomez - News

THE END OF JELENA!:(

11. listopadu 2012 v 20:28 | ♥*Anetk@*♥
Už to určitě víte..

SELENA A BIEBER SE ROZEŠLI!

Mě je to hrozně moc líto..nedokážu si je jinak, než spolu představit..:( Néé..:/ To nejde..:(

Seleniné Laky na nehty

6. října 2012 v 20:42 | ♥*Anetk@*♥
Už se objevilo pár fotek Seleniných laků, které vydá značka Nicole by OPI!:) V USA se budou prodávat již v příštím roce a budou stát asi 8 dolarů, což je v přepočtu něco kolem 150 Kč. Hrozně se mi líbí ten 1. a 6.♥ Jinak Sel je právě s Adamem Sandlerem v Londýně, na premiéře Hotelu Transylvania!♥ Zase v Evropě♥
image host image host image host image host

Selena má tetování?!

30. září 2012 v 15:47 | ♥*Anetk@*♥
Objavila se jedna fotka a vypadá to, že si Selena nechala natetovat číslo "LXXVI", tedy 76 na krk!:O Je to její věc, ale já tetování moc ráda nemám,no.. Uvidíme, co je na tom pravdy.:)

Selenina kolekce laků!

22. září 2012 v 17:35 | ♥*Anetk@*♥
Už se objevilo pár fotek laků ze Seleniné kolekce a jedna krásná promo fotka!:) Bohužel to ale bude v prodeji asi jen v USA..:/ Je jich 14 a názvy jsou podle Seleniných písní, filmů, a tak.:) Názvy máte na 2. fotce - ten Hit The Lights se mi moc líbí!:D:)
image host image host image host image host

Novinky (16.9.2012)

16. září 2012 v 18:32 | ♥*Anetk@*♥
A zbytek novinek je už jen v tomto článku..:)
Kouzelníci z Waverly vyhráli svojí 3. a bohužel také poslední cenu na Emma's Awards!♥ Je to úplně úžasné, hrozně gratuluji.:) Sel se ale bohužel nemohla udílení cen zúčastnit, protože je v Atlantě a natáčí The Getaway - její kolegové tam ale byli.:)
___________
Další novinka se koná právě premiéry filmu The Getaway. V USA to totiž bude až 1.12.2013!:( Tak dlouho..škoda,no. Na tenhle film se těším nejvíc♥
___________
Selena je v časopise Life & Style, kde je v rubrice nejlepší šaty týdne - je tam v šatech na premiéře Spring Breakers v Benátkách!♥ A navíc ty šaty, které měla na premiéře SB v Torontu jsou také nejlepší šaty minulého týdne, ale tentokrát v časopise Teen Vogue!!♥

Novinky (2.9.2012)

2. září 2012 v 14:02 | ♥*Anetk@*♥
Dneska to vypadá, že jsou jen tyto novinky..:)
Selena v noci na Twitter napsala, že odlétá letadlem do Evropy, takže už jí máme blízko♥ Někteří kolegové a kamarádi (např. Taylor Swift) jí napsali, že jí přejí hodně štěstí na festivalu filmů v Benátkách - bude tam premiéra SB!:)
________________
Na stránkách Seleniny módní kolekce DOL je nově "lookbook", vypadá to jako knížka a je tam napsané, co má Sel zrovna na fotce na sobě a kolik to stojí..:)

Zářijové novinky

31. srpna 2012 v 12:04 | ♥*Anetk@*♥
Jistě víte, že Sel bude již v pondělí v Evropě.:) A tak jsem vám sepsala, kde všude bude. Hlavně se těším na pondělí, na ten LIVECHAT z Francie..jestli teda bude.:) A pak tam je taky, kde bude zbytek září, v Kanadě a tak..:)
_______________________________
Pondělí 3.9. • NRJ Radio, Francie
Pondělí 3.9. • Natáčení pořadu Bienvenie Chez Cauet ve Francii. Tento díl se odvysílá někdy v říjnu.:)
Středa 5.9. • Premiéra filmu Spring Breakers na festivalu filmů v Benátkách (Itálie)
Pátek 7.9. • Film Spring Breakers na festivalu filmů v Torontu (Kanada)
Sobota 8.9. • Premiéra filmu Hotel Transylvania na festivalu filmů v Torontu (Kanada)
Úterý 11.9. • Premiéra filmu Aftershock na festivalu filmů v Torontu, v Kanadě (Sel tam má mít malou roličku)
Sobota 29.9. • Global festival v New Yorku (USA)
Někdy v průběhu září • Hostem v pořadu Ellen Degeneres
-----------------------
Jinak jeden psychicky narušený člověk řekl v nemocnici, kde chtěl pozabíjet všechny lidi "Jsem bůh a ochráním Selenu". Je to divné..pamatujete si na toho druhého blázna, který zase říkal, že mů bůh přikázal Selenu zabít?.. Je to opravdu divný. Naštěstí už se oba léčí..:D:)

Selena se přestěhuje!

29. srpna 2012 v 15:14 | ♥*Anetk@*♥
Objevily se fámy, že se Selena přestěhuje k Justinovi. Ale teď už se ví, jak to je. Selena si koupila dům! Selena bydlela ve svém bytě v domě jejích rodičů a teď potvrdila agentura X17, že se stěhuje do nového domu. Podle té agentury má Selenin nový domov přes 3000 m2, 5 ložnic, 6 koupelen, bazén, vlastní tenisový kurt a právě prochází rekontrukcí. Nachází se v okrese Tarzana v San Fernando Valley nedaleko Los Angeles a je taky asi jen 15 minut jízdy od domu Justina!:) Dům je krásný, dole je pár fotek..:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My Dilemma 2. verze • Nebude vydána?

29. srpna 2012 v 15:01 | ♥*Anetk@*♥
Objevila se hrozná zpráva.. Rock Mafia napsala na Twitter, že druhá verze "My Dilemma" nejspíše nebude vydána!:( Protože jí nepovolila společnost "Hollywood Records"!:( Takže singl to nebude, ale naštěstí je ještě naděje, že to pošlou na své stránky, ostatně oni to sami napsali, tak uvidíme..:)

NRJ Radio Twitcam

29. srpna 2012 v 14:47 | ♥*Anetk@*♥
Objevila se úžasná informace pro evropské fanoušky!:) Až Selena bude v Benátkách na filmovém festivalu, na kterém bude premiéra Spring Breakers, tak asi toto pondělí (3. září) k této příležitosti bude mít Selena twitcam v rádiu NRJ v Paříži! Sel bude v live chatu odpovídat na otázky, které jí můžete posílat na e-mail selena@nrj.com! Já už jí pár napsala. A vlastně to znamená, že tam bude stejný čas!♥ Až bude zveřejněn, tak vám napíšu v kolik se můžete dívat a stránku..:)

We Love Pop Awards 2012

26. srpna 2012 v 20:17 | ♥*Anetk@*♥
Sel vyhrála 2 ceny v anketě We Love Pop Awards!!!:) Jedna je za nejlepší filmovou herečku a druhá nejlepší popový pár - Jelena!♥ Moc gratuluji.:) Níže máte kdo všechno vyhrál.:)
We Love Pop Awards Winners:
Best Bum in Pop - Louis Tomlinson
Most Stylish Pop Star in the World - Rihanna
Best Solo Female in Pop - Jessie J
Best Solo Male in Pop - Olly Murs
Best Group in Pop - One Direction
Fittest Boy in Pop - Harry Styles
Best Couple in Pop - Justin and Selena
Best Hair in Pop - Harry Styles
Most Inspirational Pop Star Ever - Jessie J
Best TV Presenter - Keith Lemmon
Hottest Boy on TV - Joey Essex
Most Snoggable Boy on Film - Taylor Lautner
Favourite Movie Actress - Selena Gomez

Ankety

26. srpna 2012 v 19:57 | ♥*Anetk@*♥
Objevily se dvě ankety, ve kterých můžeme pro Sel hlasovat.:) První je ze stránek Portrait Magazine - hlasování pro show, jejíž konec nám zlomil srdce - tedy WOWP a hlasuje se TADY. Právě teď jsou 4. se 659 hlasy.:) Ale radši hlasujte!♥
Druhá anketa je na Show Music Awards (nejde o ceny). Je to na Tumblr a pro Sel můžete hlasovat TADY v těchto kategoriích:
Shot Star - Selena Gomez
Shot Love Song - Love You Like A Love Song
Shot Group - Selena Gomez & The Scene

Žebříčky

26. srpna 2012 v 19:41 | ♥*Anetk@*♥
Sel se umístila ve dvou žebříčcích. První je z Billboard.com "Top 10 nejsilnějších hudebních párů součastnosti" a druhý z Haffingtonpost.com "Nejvíce následované teens na Twitteru". Sel moc gratuluji za obě umístění (více v celém článku).:)

New Song?

22. srpna 2012 v 21:43 | ♥*Anetk@*♥
RockMafia napsala na Twitter, že nahrála nový song Sel a poté se na internetu začalo psát, že se má jmenovat Beautiful Mess. Zajímalo by mě, jestli je to pravda.:) Jestli ano, tak se každopádně moc těším♥
__________________________
Jinak v září bude v Torontu jeden filmový festival a také tam budou premiéry 3 Seleniných nových filmů!! Už se moc těším..:) Spring Breakers - 7.9. v 18:00
Hotel Transylvania - 8.9. v 14:00
Aftershock - 11.9. v 11:59

Forbes - Top Social Networking Stars

13. srpna 2012 v 0:47 | ♥*Anetk@*♥
Prestižní časopis Forbes udělal vlastně stejný žebříček jako ZDE (týká se to lajků na FB a followerů na Twitteru), ale v tomto žebříčku je Sel o tři příčky níže, tedy "až" na 10. místě!:/ Sel ale i tak gratuluji, zaslouží si to!!:) Má tam saozřejmě stejné hodnoty "lajků" i followerů, jen zaokrouhlené.:) Jinak když už jsem u toho Twitteru - na něm se teď často píše o té verzi My Dilemma Sel s Flo Ridou, takže se moc těším - bude to prý brzy, jak už jsem psala!!:)

Flo Rida o My Dilemma 2.0

10. srpna 2012 v 21:39 | ♥*Anetk@*♥
Flo Rida na Twitteru znovu odpověděl na otázku, která se týkala druhé verze songu Sel "My Dilemma"!:) Prý bude již brzy zveřejněn!:) Moc se těším!!:D:)
"RT @SGBRoficial: Ahoj, @official_flo kdy bude vydané My Dilemma 2.0 ? Můžeš mi to říct ? Brzo"

Top 20 Music Stars

9. srpna 2012 v 20:51 | ♥*Anetk@*♥
Stránky The Fan Club Site udělali žebříček "Top 20 Music Stars" (v př. Nejlepších 20 hudebních hvězd) a Sel se v něm také samozřejmě umístila, ale úspěchem je, že je třeba mezi jmény jako je Jackson nebo Beatles!:O Je to úplně úžasné, moc Sel gratuluji!:) Žebříček byl sestaven na základě videí na Youtube, filmů, televizních show, MTV, koncertů, radií, písních, fotkách, prodejnosti CD a DVD disků, podle Billboard Magazine, cen Grammy, sociálních médií, internetových stránkách a novinkách. Je to úžasné!!!:)
(Celý žebříček v celém článku:)

Novinky

5. srpna 2012 v 20:50 | ♥*Anetk@*♥
O Sel napsali jeden článek na stránkách Bravo Girl!.:) Je to hlavně podle rozhovoru pro Teen Vogue.:) Jinak Sel teď také můžete vidět v českém programu TV Max na tento měsíc, kde je článek o outfitech na TCA's.♥
(Více v celém článku:))

Nejsilnější celebrity online

5. srpna 2012 v 18:07 | ♥*Anetk@*♥
Stránky Film Industry Network vytvořili seznam těch nejsilnějších celebrit online. A Selena se umístila za Justinem..na druhém místě!:O♥ Znamená to, že si měsíčně Sel vyhledává na internetu přes 50,8 milionů lidí! A to je úplně neskutečné, dokonce i víc než Lady Gaga nebo prezidenta USA Baracka Obamu!:OO♥♥ Je to úžasné, prostě pár snů.:D:)♥
Justin Bieber - 30, 4 milionů
Selena Gomez - 20,4 milionů
Lady Gaga - 16,6 milionů
Barack Obama - 15,43 milionů
Michael Jackson - 13,6 milionů
Eminem - 11,1 milionů
Madonna - 11,1 milionů
Angelina Jolie - 5 milionů
Kristen Stewart - 4,09 milionů
Brad Pitt- 2,74 milionů
George Clooney - 1,5 milionů

Joy o Selenině stylu

5. srpna 2012 v 18:03 | ♥*Anetk@*♥
Stránky Joy napsali o Sel dva články, teda spíš ty články se týkají módy a vlasů a jako ukázku tam dali i Sel♥ Určitě se na ty odkazy koukněte.:)

Evropané můžou také hlasovat pro Sel na VMA's!(:

5. srpna 2012 v 17:59 | ♥*Anetk@*♥
Mám tady jednu novinku příznivou hlavně pro evropské fanoušky Sel!:) Na Video Music Awards totiž můžeme pro Selenu hlasovat i my, fanoušci z Evropy! Když se vám stránka otevře, tak musíte kliknout na Ameriku a nesmíte na Evropu, potom se zaregistrujete a pak můžete hlasovat!!:)) Takže určitě se zaregistrujte a hlasujte pro Sel TADY!!!:)♥ Ona to musí vyhrát♥

Trendy ohledně LYLALS na VMA 2012

4. srpna 2012 v 20:04 | ♥*Anetk@*♥
Tak už vím, proč bylo tak málo novinek! Sel už totiž začala natáčet její nový film "Feed The Dog"!♥ Fotky už stahuju, takže se jich ještě dneska dočkáte.:) Ale je tady jiná novinka.. Fanoušci Sel na Twitteru trendovali trendy ohledně Seleniné první nominace na VMA s LYLALS!♥ Trendy máte níže :)↓
"LYLALS deserves a VMA"
"LYLALS Is Our Favorite VMA Female Video"

My Dilemma • Je to oficiální! Spolupracuje na ní i Flo Rida!

3. srpna 2012 v 22:22 | ♥*Anetk@*♥
A je to oficiální! Flo Rida na Twitteru oficiálně potvrdil, že spolupracuje na My Dilemma! Už se nemůžu dočkat!:)♥
"RT @SelenaMeSeduz: Ahoj, @official_flo nahrál jsi něco pro MY DILEMMA 2.0 od @selenagomez ?? Jo!"

Parental Guidance Suggested • News

1. srpna 2012 v 21:12 | ♥*Anetk@*♥
Americká stránka Hollywood Reporter napsala pár věcí o novém filmu Seleny, díky kterému si Sel nejspíš nechala udělat nový účes!:) Předlohou pro tento film je kniha "While I'm Dead...Feed The Dog" od Rica Browdeho. Film ale bude mít úplně jiný název, než jsem psala a bude se nakonec jmenovat "Parental Guidance Suggested".:) V hlavních rolích kromě Seleny uvidíme také herce jako je Nat Wolff, Austin Stowell, Dylan McDermott nebo Cary Elwes. Film je o 16-ti letém Ricu Thibaultovi (Nat Wolff) a ten se zamiluje do Niny Pennington (Selena Gomez). Už se moc těším a doufám, že je to oficiální!:)

New Media Rockstars: Top 10 Social Media Celebrities

1. srpna 2012 v 0:09 | ♥*Anetk@*♥
Stránka NewMediaRockstars.com udělala seznam 10 nejoblíbenějších celebrit na sociálních sítích a Sel je na 7. místě!♥ Je to neuvěřitelné, gratuluji!:) Jen pro zajímavost - před ní je na 1. místě Rihanna, 2. Lady Gaga, 3. Eminem, potom Justin Bieber, Katy Perry, Taylor Swift a za Sel, na 8. místě třeba Miley Cyrus!♥
7. Selena Gomez
- Followers na Twitteru: 12 118 410
- "Lajky" na Facebooku: 32 622 174


 
 

Reklama
Reklama