Selena Gomez - Ostatní

Koláž s Damonem :D

26. srpna 2012 v 20:24 | ♥*Anetk@*♥
Poslední článek - ten ale opravdu musím přidat.:D Je to koláž s Damonem z TVD a je tam i Sel..no..podívejte se!:DD
imagebam.com

Justin je prý nesnesitelný! Kdy to Seleně dojde a pustí ho k vodě ?

26. srpna 2012 v 19:46 | ♥*Anetk@*♥
Na www.krasna.cz napsali další nesmyslný článek o Jeleně..přečíst si ho můžete v celém článku.

Lucy Hale o Seleně

10. srpna 2012 v 21:36 | ♥*Anetk@*♥
Herečka Lucy Hale (Pretty Little Liars, Kouzelníci z Waverly) vyplňovala jeden takový kvíz pro časopis Cosmopolitan a měla vyplnit políčko "Někdy mě zaměňují za..." a Lucy tam škrtla to slovo "Někdy" a přepsala ho na "Vždy" a dopsala samozřejmě Selenino jméno.:D:) Už jsem vám několikrát myslím psala, že si někteří Sel a Lucy pletou. Nějaká fanynka jednou dokonce ukradla Lucy mobil, protože chtěla zavolat Justinovi.:DDD

Gabby Douglas o Seleně Gomez!

10. srpna 2012 v 21:32 | ♥*Anetk@*♥
Americká olympijská gymnastka Gabby Douglas v jednom rozhovoru mluvila i o Seleniné písničce Who Says! Je to úplně milé.:) Selena z toho asi měla hroznou radosz, protože potom Gabby poděkovala přes Twitter i Facebook!:)
Gabby Douglas: "Soustřeďte se na pozitivní věci. Krátké, dlouhé, kudrnaté, žádné, blonďaté - není v tom žádný rozdíl. Jste krásné zevnitř i zvenku, stejně jako je píseň Seleny Gomez 'Who Says'. Nemůžete to změnit a lidé si neuvědomují, jako dopad to na někoho může mít. Neměli byste o něčem takovém žertovat, protože to může ty osoby opravdu zranit a ovlivnit jejich životy."
____________________
Selena: "@gabrielledoug Jsem tak poctěná, že 'Who Says' inspirovalo tvůj citát. Nemůžu si představit tu tvrdout práci a odhodlání, které musí stát vyhrát ne jednu, ale dvě zlaté medaile a o tom to je. GRATULUJI!!!!"

Cher Lloyd o Seleně!

9. srpna 2012 v 20:55 | ♥*Anetk@*♥
Zpěvačka Cher Lloyd (zbožňuju její "Want U Back"!:D) mluvila v jednom rozhovoru o Sel!:) Mluvila o ní moc hezky, myslím že má pravdu.:)) Jinak tohle je asi poslední novinka..báj!:D:)
Slyšeli jsme, že jsi se setkala se Selenou Gomez.
Cher Lloyd: "Panebože jo! Byla úžasná a je opravdu nohama při zemi."

České stránky o Seleně a módě

9. srpna 2012 v 20:40 | ♥*Anetk@*♥
Dvě české stránky napsaly články o módě a také k tomu zmínili Sel!:) Je to skvělé. Dole pod avatarem máte odkazy..:)

Hra se Selenou - Celeb Makeover!

8. srpna 2012 v 22:27 | ♥*Anetk@*♥
Na internetu je hra, kde si můžete nalíčit a upravit Sel!!:) Zahrejte si ji ZDE!!:) Jinak tohle je poslední novinka, báj.:)

People o Jeleně

8. srpna 2012 v 22:25 | ♥*Anetk@*♥
Časopis People napsal na své internetové stránky článek o tom, jak Jelena s Justinem strávila neděli.:) Myslím si, že si to užili..:)
Jazzová noc Justina Biebera a Seleny Gomez
Hollywoodské nedělní rande bylo rájem pro uši Justina Biebera a Seleny Gomez.
Dlouhodobé hrdličky si zajely do Living Room Lounge v západním Hollywoodu na hotelové Sunday Jazz Series, kde vystupovala Brenna Whitaker a její Little Big Band, společně s dětským trumpetistou a taneční hvězdou Gabrielem Angelem, který v dubnu vystupoval i v talkshow Ellen DeGeneres.
"Gabrielovi se od Justina a Seleny dostalo potesku ve stoje" řekl People pár, který byl u toho, "vypadali velmi zamilovaně, když se drželi za ruce u stolu ve přední řadě."
Podle zdroje také zamilovaná dvojice potichu odešla kolem půlnoci zadním východem.

Alanah Aldridge o Seleně

8. srpna 2012 v 22:16 | ♥*Anetk@*♥
Modelka Alanah Aldridge chtěla vyvrátit fámy o tom, že chodí s Niallem z 1D a proto napsala na Twitter tweet, ve kterém naráží na Selenu, která dřív říkala o Justinovi, že je jako její mladší bratr. Nemyslela to špatně, ale takhle to vyznělo asi jinak, než chtěla,no..
"Nechci znít jako Selena Gomez...takže neřeknu "Je jako můj mladší bratr", ale "Nejsem přítelkyní Nialla Horana!" xx"

Kresba:)♥

5. srpna 2012 v 20:53 | ♥*Anetk@*♥
Na www.FlawlessBieber.tumblr.com jsem našla úplně nádhernou kresbu, na které je Ariana, Selena, Demi, Miley a Justin!♥ Já jsem už pár kreseb, co jsem na této stránce našla nakreslila, je to opravdu lehké..:) Až se vrátím od babičky, tak to určitě nakreslím a jestli se mi to povede, tak to i tady zveřejním...:)
imagebam.com

Lady Gaga o Seleně!

1. srpna 2012 v 22:02 | ♥*Anetk@*♥
Lady Gaga napsala jeden tweet o Seleně!:) Je to zlaté♥ Vypadá to, že má Sel ráda.:) Jinak Selena Perez je Selena Quintanilla.;]
"Panebože, Selena Gomez se přidala na http://littlemonsters.com, na své narozeniny jsem měla imitátorku Seleny Perez, která se napůl změnila v Gomez."

O Seleniném novém účesu

1. srpna 2012 v 20:51 | ♥*Anetk@*♥
Další české stránky napsali o Seleniném účesu! Více v celém článku.:)
FOTO: Selena Gomez změnila účes kvůli filmu, jak se vám líbí s ofinou?
Selena Gomez změnila image. Důvod? Nový film. Mrkněte na její nové vlasy, líbí se vám s ofinou?
Jsou to necelé dva týdny, co Selena Gomez oslavila 20. narozeniny. Mimochodem, originálním způsobem jí popřáli i čeští fanoušci.Ne nadarmo zpěvačka jejich přání pověsila na svůj web, Twitter i Facebook.
Teď Selena překvapila fanoušky změnou účesu. Nechala si udělat ofinu. Důvodem je její nová role. "Nové vlasy pro nový film. Miluju změny účesů," napsala na svém Facebooku a nahrála i aktuální fotku.
Selena Gomez zatím neprozradila, která role si vyžádala tuhle její proměnu. Mladá herečka toho totiž má v plánu víc. Pravděpodobně by ale mohlo jít o snímek The Getaway, což je remake veleúspěšného filmu z roku 1972 se Stevem McQueenem v hlavní roli. A půjde o skvěle obsazený snímek, zahrají si v něm například Ethan Hawke, Jon Voight nebo Bruce Payne. Natáčení začalo v květnu v bulharské Sofii. Pokračovat se bude v Americe, už s "novou" Selenou.

Fotomontáž, koláž

1. srpna 2012 v 12:39 | ♥*Anetk@*♥
Ahoj. Zatím jsem žádné novinky nenašla, a proto je kdyžtak přidám večer.:) Včera jsem ale brouzdala po Twitteru a jedna holka měla v galerii tuto krásnou fotomontáž se Zaynem z 1D a taky nádhernou koláž Sel, na které můžete vidět, jak už vyrostla.♥ Je to zlaté.:)
imagebam.com imagebam.com

T-Music • Anketa

31. července 2012 v 23:48 | ♥*Anetk@*♥
Na úvodní stránce T-Music.cz dole, je anketa, ve které se hlasuje o lepší videoklip - Selena a Love You A Like Song nebo Avril Lavigne a její Smile. Já mám obě holky moc ráda, ale hlasovala jsem pro Sel, která má zatím 53% a to znamená, že vede!:) Myslím si, že se to ale může změnit a proto radši hlasujte prosím TADY pro Sel.:)

Polsko a Slovensko o Seleně

31. července 2012 v 23:43 | ♥*Anetk@*♥
Na jedné polské stránce s online filmy si dali na jejich design fotku Seleny!:) Ale mohli tam spíš dát něco z filmů..pro Selenators je to ale lepší takhle.:D♥ Jinak ještě ve slovenské reality show Pláž 33 hráli v první epizodě Selenin
hit Hit The Lights!:) Je to úžasné, jak už se ví o Sel i v ČR, SR a v Polsku!♥

Články o Seleně

27. července 2012 v 19:54 | ♥*Anetk@*♥
O Sel napsalo pár českých stránek. Více v celém článku.:) Jinak oboum článkům nevěřte - jsou to jen výmysly!!
EDIT: Sel je na obálce chorvatského časopisu Teen a německého Popcornu, Brava a Yeah!
Lovestory pokračuje: Justin Bieber a Selena Gomez opět spolu
Populární zpěvák Justin Bieber (18) a zpěvačka Selena Gomez (19) byli viděni opět ruku v ruce. Společně navštívili v rámci charitativního projektu děti v nemocnici na Novém Zélandě v Aucklandu. Mladý pár vypadal po celý den spokojeně a oba dva rozdávali úsměvy na počkání.
Justin i Selena patří mezi oblíbené popové zpěváky, jejich písně se hrají snad v každém rádiu. I když jim není ani dvacet, kariéry mají nastartované více než dobře.
Oba mladí umělci spolu před rozchodem chodili zhruba rok a půl. Zahraniční média spekulovala o tom, zda se Justin nebude chtít tentokrát naplno věnovat svým fanynkám. Jak je ale vidět, vše je nakonec úplně jinak.

Will.I.Am o Jeleně

26. července 2012 v 21:10 | ♥*Anetk@*♥
Will.I.Am (Black Eyed Pease) mluvil v jednom rozhovoru o Justinovi a potom vlastně jakoby o Sel!♥ Spolu s Justinem udělali pár písniček a navíc se potkali v letadle, když letěli do Toronta, kde mu také Justin pustil první písničku, kterou si sám produkoval a řekl také, že ji napsal pro Selenu!♥ Je to milé:)♥♥

Damian McGinty o Seleně Gomez

26. července 2012 v 21:04 | ♥*Anetk@*♥
Damian McGinty, účastník "The Glee Project", v jednom tweetu na Twitteru napsal, že celebrita, která se mu líbí je Selena!
"Celebrity, které se mi líbí 1) Selena Gomez 2) Rachel Bilson. Ohhh snad někdy... někdy #TheGleeProject"

O neonových barvách a Sel na slovenských stránkách

26. července 2012 v 20:53 | ♥*Anetk@*♥
Na stránkách feminity.zoznam.sk napsali článek o novém trendu hvězd "neonové" barvy a napsali tam něco i k jedné fotce Sel z TCA's!:)
____________________________________
Najzvodnějšíe outfity tínedžeriek!
Keď jednofarebné, tak poriadne výrazné! To je heslo, ktorého sa pridržiavala priekopníčka na módu Selena Gomez. Krásna neónová ružová v cyklaménovom nádychu na nej pôsobil nežne, dievčensky a vyzerala veľmi príjemne. Jednoduchosti prispôsobila aj sandáliky na tenkom remienku.

Selena Gomez oslavila 20. narozeniny, vyvěsila přání od českých fanoušků!

26. července 2012 v 13:21 | ♥*Anetk@*♥
Na stránkách T-Music napsali o video pro Sel od českých fanoušků!!♥♥
Selena Gomez oslavila 20. narozeniny, vyvěsila přání od českých fanoušků!
Selena Gomez už není teenager. V neděli oslavila své dvacetiny a podle jejích slov to byly ty nejkrásnější narozeniny, které kdy zažila.
Díky za nejkrásnější narozeniny!
"Tolik požehnání a lásky. Díky za nekrásnější narozeniny, které jsem kdy zažila! Jsem opravdu, opravdu vděčná. Miluju svou rodinu, přátele a vás všechny," napsala na svém Facebooku Selena Gomez a přihodila i fotku s dortem.
Teen Choice Awards
Dvacáté narozeniny Seleny Gomez byly krásné a zároveň náročné. Vedle oslav totiž zpěvačka stihla vyhrát i Teen Choice Awards 2012. Odnesla si hned dvě ceny - spolu se svou kapelou The Scene zvítězila v kategorii nejlepších skupin a triumf jí přinesl i song Hit The Lights. Večer pak Selena Gomez strávila v rodinném kruhu na společné večeři. U stolu samozřejmě nechyběl ani její přítel Justin Bieber.
Přání od českých fanoušků
Selena Gomez dostala tisíce gratulací od svých příznivců. Na své oficiální stránky, Facebook a Twitter však vyvěsila jen jedno. Videopřání od fanoušků z Česka a Slovenska! Napsala k němu: "Díky moc za tohle video, všechny tweety a zprávy na Facebooku, za překvapení na Teen Choice Awards, za všechno, co pro mě děláte. Díky." Mrkněte na videopřání:

Móda na Teen Choice Awards: kdo zářil a kdo ne? • Selena Gomez

25. července 2012 v 10:52 | ♥*Anetk@*♥
Na stránkách www.krasna.cz je článek o outfitech hvězd z Teen Choice Awards.:) Napsali něco i k Sel..a mají pravdu!:D:)
_____________________________
Móda na Teen Choice Awards: kdo zářil a kdo ne?
Krásná byla zpěvačka Selena Gomez v šatech značky Dsquared2 v odvážně růžové barvě.

Scooter Braun o Jeleně

19. července 2012 v 22:08 | ♥*Anetk@*♥
Justinův manažer Scooter Braun mluvil s časopisem Rolling Stone o tom, zda vztah Seleny a Justina sníží počet Justinových fanynek. Já si myslím, že spíš nenavidí kvůli tomu Sel, ale taky že už se stím hodně fanynek muselo srovnat..:D:)
"Osobně si myslím, že je to jedna velká blbost. Ano, budou tu holky, které ho uvidí s přítelkyní a zabije to jejich sen - ale budou tu i holky, které ho uvidí s přítelkyní, uslyší o romantických věcech, které dělá a budou ho chtít ještě víc."

Dannii Minogue o Seleně

18. července 2012 v 21:37 | ♥*Anetk@*♥
Dannii Minogue, sestra zpěvačky Kylie Minogue, je jedna ze tří porotců v austrálské verzi Australia's Got Talent. Tam Justin během svého promo tour vystupoval a Dannii napsala dlouhý článek na toto téma a jeden odstaveček věnovala i Sel.:)<3
"Mé srdce podruhé poskočilo, když jsem slyšela, že Selena je v zákulisí s Justinem, pohlcená adrenalinem a podporou Justina na jeho promo tour po Austrálii. #StyleQueenInTheStudio (= Královna stylu ve studiu.)"

Demi o Seleně

18. července 2012 v 21:34 | ♥*Anetk@*♥
Demi Lovato mluvila ve svém rozhovoru pro srpnové číslo časopisu Self i o Seleně. Řekla vlastně úplnou pravdu, tak jak to vidím i já a ostatní.:)
"Selena a já si už nejsme tak blízké, jako jsme bývaly kdysi, ale vždycky bude mít místo v mém srdci."

Elle a Joy o Sel

17. července 2012 v 20:47 | ♥*Anetk@*♥
Objevily se články týkající se módy a Sel na webech Elle a Joy..jsem ráda, že psali i něco o Sel.:)
Selena Gomez
Ta holka ví, co na sebe! Zpěvaččině krásné figuře svědčí model bez ramínek v rubínové barvě. Pro tmavovlásky je tento odstín ideální. Na Selenině drobné postavě skvěle vynikl i spodní, mírně vykrojený díl plavek s topem a mašlí uprostřed. (černý top, New Yorker)
LEKCE STYLU PODLE CELEBRIT: 4 TYPY SLUNEČNÍCH BRÝLÍ
Wayfarer
Nosili je Johnny Cash, Elvis Presley, James Dean, Johnny Depp i Robert Pattinson. Typicky rockerské obruby ale dokonale sedí i něžnějšímu pohlaví. Zkuste dát najevo své drsnější já stejně jako Jessica Biel či Selena Gomez. 
 

Reklama